Your cart

spoznajtePhai Nham

Čo znamená
Phai Nham?

Prečo práve Phai Nham (fáj ňam)?
Najstaršia generácia Vietnamcov na Slovensku je tu už vyše 30 rokov. Medzi nich patrí aj moja mama. Ako všetci Vietnamci, má rada zdravé a svieže jedlá s výnimočnou vôňou a nezameniteľnými chuťami. No a po skvelom jedle, treba aj skvelé jedlo pochváliť.
Po vietnamsky sa povie „ngon“ a na Slovensku proste „mňam“ alebo „fájne“.
No a tieto dve slová si mama prisvojila, časom jemne skomolila a teraz vždy, keď jej naozaj niečo chutí, si schuti povie „fáj ňam“.

Preto Phai Nham 🙂

Phai Nhamhistória

Otvorenie

september 2018

Presne 10. 09. 2018 sa nám podarilo úspešne otvoriť brány našej milovanej prevádzky, kde pre vás varíme každý deň s láskou a nadšením.
Ďakujeme za všetko

Donáška

január 2020

Vyše jeden rok nám trvalo odhodlať sa po všetkých prekážkach spustiť donáškovú službu po Košiciach

Vegan friendly

Od začiatku myslíme aj na vegetariánov a vegánov. Ponúkame rôzne druhy bezmäsitých jedál, ktoré neobsahujú žiadne živočíšne produkty. Na požiadanie zákazníka uvaríme aj klasické jedlá na vegánsky spôsob, podľa možností.

Energia Hrdinom

2020

Svet postihla kríza v podobe ochorenia Covid-19. Pripojili sme sa k nezávislej iniciatíve Energia hrdinom, ktorá v tomto období pomáhala hrdinom v prvých líniach v boji proti tejto nákaze

jahladny.sk

12/2020

Vzhľadom na situáciu na Slovensku a celom svete boli reštaurácie postihnuté krízou. Vytvorili sme nový web s objednávaním online. Bez tretích strán, bez provízií, ktoré si v týchto nečasoch ale aj za normálnych okolností nemôžeme dovoliť. Web bol navrhnutý, aby bol jednoduchý, priamy s ľahko zapamätateľným názvom.
www.jahladny.sk